fbpx

Fotomake-up


Základem každého focení je vhodný fotomake-up. Od denního líčení se odlišuje intenzitou barev, vyšším krytím a technikou práce. Aby obličej nepůsobil na fotkách ploše, je nezbytné konturování. Při pohledu do zrcadla po nalíčení si můžete připadat nalíčená až příliš. Na fotkách ale bude takové líčení vzhledem k vlastnostem studiových blesků nebo slunci vypadat přirozeně.

Extravagantní fotomake-up nebo také ART & BEAUTY patří do kategorie fotomake-upu, vyznačuje se ale výraznou extravagancí jak v barevnosti, tak v použitých doplňcích a sofistikovaných účesech. Můžete se proměnit v někoho zcela jiného – ať už v rámci focení nebo například tématického plesu. Tato proměna se hodí třeba do kalendáře, pokud chcete, aby každá fotka byla úplně jiná. Každé líčení je jedinečné a výjimečné, vždy se snažím navrhnout líčení a účes tak, aby vám co nejvíce “seděl”. Ráda také zrealizuji váš zajímavý nápad. Disponuji širokou škálou vlasových doplňků, bižuterie a rekvizit, které se mohou vhodně použít pro dané focení. Je jen na vaší fantazii, kým chcete být.

Nejen ženy by měly vypadat na fotkách bezchybně, proto nabízím i fotomake-up pro muže. Jedná se o korekce obličeje, sjednocení barvy pleti, zmatnění, příp. konturování podle požadavků. Pokud potřebujete profesní portréty, fotky do booku, příp. jakékoliv jiné, jsem tu pro vás.