fbpx

Rozhodně doporučuji, kosmetika je úžasná – profesionální přístup, pečlivost, příjemné prostředí, skvělý relax.

Božena Ferdusová

Při první návštěvě salonu Lené Beauty jsem absolvovala laminaci obočí a lash lifting. S výsledkem jsem nadmíru spokojená, oceňuji precizní práci, a také podrobné seznámení s celým procesem, který je perfektně popsán i na webu včetně pokynů, jak se o řasy a obočí po proceduře starat. Právě webové stránky na mě velmi zapůsobily a velkým plus je možnost rezervace termínu přes web. U salonu lze pohodlně zaparkovat na vyhrazeném stání.

Tereza S

Vyhrála jsem na Lené Beauty soutěž o lifting řas a laminaci obočí, jsem velice, velice spokojená a překvapená s výsledkem! Krásné prostředí, milá, usměvavá, velice šikovná pani kosmetička. Moc děkuji a těším se na další návštěvu! BOMBA😊👌

Eva Holátková

Minulý týden jsem byla na kosmetice a musím říct, že “na obláčku” jsem se vznášela ještě následující dva dny, jak mi bylo bylo prima a jak mi to udělalo dobře. Za sebe můžu jen a jen doporučit. 🙂

Martina Kosová

Dnes jsem byla na kosmetickém ošetření v Lené Beauty poprvé, ale určitě ne naposledy. 🙂 Se vším jsem byla moc spokojená a vřele doporučuji.

Lenka Krollová

S kosmetikou v Lené Beauty jsem moc spokojená. Naprosto profesionální péče a úžasné prostředí… Mám za sebou už několik návštěv a při poslední jsem zkusila depilaci podpaží a naprostá spokojenost, ani to nebolelo. 🙂 Už chodí do salonu i více členů naší rodiny a všichni jsou spokojeni.

Marie Cardová

Děkuji za super ošetření pleti! Bylo to moc příjemné, užila jsem si to. Lenička je moc ochotná, milá, lidská, empatická a přátelská, a je vidět, že práce ji baví …oceňuji její trpělivost a soudržnost, když klientka nepřestává mluvit… takže za mě velká jednička s hvězdičkou, a určitě se vrátím!!! A už teď se těším na zábal rukou (mám po něm krásně jemné ruce), na masáž obličeje a celkový relax a pohodu.

Jana Kuchařová

Sice je to už týden, ale ještě teď cítím, že moje pleť je po návštěvě kosmetiky u Lenči taková lepší. Kosmetickou péči jsem si maximálně užila, krásně jsem si odpočinula, na masáž bych mohla chodit denně.. 😊 Můžu jen doporučit a těším se na příště! 

Hana Čejková

Leničku jsem poznala poprvé v roce 2014, kdy mě líčila jako modelku na focení v ateliéru. Už tehdy se mi její práce moc líbila a tak jsem jí s velkou radostí oslovila i na můj svatební den. Lenča je nejen strašně šikovná vizážistka ale i úžasná osůbka. Milá, hodná, velmi příjemná, ochotná a tak dále. Moc se těším na další mé důležité události v životě na které využiji její služby. Děkuji moc za úžasný účes a líčení na mé svatbě i za mé maminky. Lenču doporučuju všemi dvaceti prsty!

Michaela Navara

Lenka je milá, klidná, usměvavá osoba. Ve své práci se vyzná a umí poradit. Absolvovala jsem u ní kurz denního líčení a určitě to nebyla moje poslední návštěva.

Kateřina Kopecká

Lenku Němcovou mohu jako vizážistku vřele doporučit. Vyzkoušela jsem nejen její líčení pro focení, ale nedávno jsem absolvovala i kurz denního líčení. Mohu jen potvrdit, že se jedná o profesionálku, s citlivým a milým přístupem, která se snaží vyjít vstříc všem požadavkům.Velmi kladně hodnotím i vzhled a vybavení nového pracovního působiště. Ráda ji znovu navštívím. Přeji mnoho pracovních úspěchů a spokojených klientek.

Lenka Pípová

Chci moc poděkovat Lence, její schopnosti jsou nadpozemské. Pokud se chcete stát star, filmovou hvězdou nebo jen být “krásná” na večírku s partnerem, tak tenhle poklad bydlí jen kousek od Brna. Budete krásná, sebevědomá a zářit celý den nebo večer. Doporučuji!

Petra Brenerová

Dostala jsem kurz denního líčení od partnera k narozeninám. Bylo to příjemně strávené dopoledne, naučila jsem se spoustu věcí, jakým způsobem udržovat kosmetiku, jak ji používat a vůbec jakou? Nakonec jsem se nalíčila pod dohledem, moc věcí jsem se naučila, je pravda cvik to chtít v tom stínování bude, ale výsledek byl skvělý. Líčení vydrželo až do večera bez žádného náznaku smazání. Fixace suprová. Mohu jen a jen doporučit. Děkuji mnohokrát.

Martina Mašterová

Na každé focení jsem se nechala líčit od Lenky a vždy jsem byla spokojená. Moc milá, přátelská a příjemná pan,í se kterou se dá dobře povídat a líčení rychle uteče. Samozřejmě líčení i účesy vypadaly vždy skvěle. Vše na 1.

Miriam Čepelová

Od nikoho jiného na focení ani nalíčit nechci. Lenča je neuvěřitelně ochotná, a příjemná s naprostým citem pro detail. Líčení vždycky dopadlo skvěle a za mě je naprostý profík ve svém oboru.

Marie Bubeníková

Každá žena i dívka hledá vizážistku, která by splnila její představu, skvěle ji nalíčila, make-up opravdu vydržel a aby dotyčná vizážistka byla příjemná a opravdu poradila. S naprostou jistotou můžu říct, že hledat nemusíte!! Paní Lenka je úžasná vizážistka, skvělé nalíčí, její práce je precizní, poradí a hlavně je neskutečně milá a příjemná osoba! Člověk se v její přítomnosti cítí opravdu báječně a má chuť se zase vrátit. Za mě maximální spokojenost ze strany extravagantního líčení tak i líčení na focení. Jen tak dále paní Lenko, držím Vám palce v tom co děláte, děláte to skvěle! Doporučuji a Děkuji Vám!

Inna Prychoďková

Lenka se starala o make-up na několika našich natáčeních. Je to profesionálka s lidským přístupem k věci. Výsledek byl vždy super. Doporučuji.

Martin Horný, Filmondo

Lenka je skvělá vizážistka, které můžete maximálně důvěřovat. Je nejenom výborná profesionálka, ale také člověk, se kterým se budete cítit moc dobře. Vřele doporučuji!

Nikola Světlíková

Vždy naprosto skvělá domluva a výsledná práce. Cítila jsem se pokaždé jako princezna a hlavně jako žena. Paní Lenku už jsem oslovila 3x a příště bych nevolila jinak. Parádní práce a vřele doporučuji .

Eva Hamerníková

Lenča je úžasná profesionálka. Měla jsem tu čest ji vidět dvakrát a vždy to ve mě zanechalo jen samé příjemné pocity. S líčením jsem byla maximálně spokojená. Nejsem téměř zvyklá se líčit. Moc mile mě překvapilo, jak si s líčením “pohrála” a dokázala přesně vystihnout, co v obličeji zdůraznit. A navíc je to úžasná a milá žena. Nebudu váhat znovu využít jejích služeb.

Jana Sadílková

Záruka spokojenosti. Leňa mě líčila i česala na nespočetně focení od klasického foto makeupu pro ateliér i exteriér přes extravagantní tygří líčení až po smrtku. Vždy jsem byla nadšená. Je to všestranně nadaná vizážistka, šikovná, má pro to cit. Dokáže odhadnout, jaké líčení vám bude sedět, na druhou stranu vždy respektuje vaše přání a snaží se ho splnit. Zvládne i náročnější úpravu vlasů, poradí s outfitem i doplňky, je obětavá. Děkuju, Leni, a těším se zase někdy.

Aneta Zavřelová

Lenička je nejen úžasná vizážistka, ale také osoba, která dokáže perfektně vystihnout přání klienta. Spolupráce s ní je vždy skvělá. Cítila jsem péči odborníka s citem pro detail. Za mě naprostý profík ve svém oboru. Mohu všem vřele doporučit. Určitě nebudete litovat.

Denisa Krejčová

Lenka mě několikrát líčila na focení. Je rychlá, šikovná a moc milá profesionálka. Můžu jen doporučit.

Denisa Divišová

Lenka je nejen zkušená vizážistka, ale v její přítomnosti se budete cítit báječně. Na focení mě nejen krásně nalíčila, ale i učesala. Sleduji její práci už více jak dva roky a pořád se zdokonaluje. Držím pěsti a vím, že jsme se neviděly naposledy.

Pavla Bartuňková

Nejlepší vizážistka široko daleko…doporučuji všem.

Mirka Plavcová

Lenča je nejen příjemná osůbka, ale i profesionálka ve svém oboru. Její služby doporučuji všem. Ať už se někdo chystá na zvláštní příležitost nebo se chce prostě jen tak líbit a cítit se výjimečně a krásně.

Leona Vacková

Několikrát mě Lenička líčila a vždy to dopadlo perfektně. Má moji důvěru, svěřila bych se do jejích rukou bez obav. Je příjemná, krásně nalíčí, učeše… Je to kouzelnice.

Gabriela Budišová

S líčením i focením v ateliéru jsem byla moc spokojená. Mohu všem vřele doporučit…

Aneta Tomšíková Voznicová

Lenčino líčení na focení bylo jedno z nejlepších, které jsem mohla za svou desetiletou kariéru v modelingu zažít.

Lucie Von Der Burg

Super! Díky za věcné rady a možnost si vše vyzkoušet. Pod Lenčiným vedením jsme se všechny zvládly krásně nalíčit a teď jen vydržet. Doporučuji všem, co ctějí být krásné. Díky Leni!

Magdalena Galbová