fbpx

Pracuji s francouzskou mořskou kosmetikou Thalion, která využívá to nejlepší z mořských řas. Vysoká koncentrace minerálních solí, stopových prvků, vitamínů a aminokyselin obnovuje krásu pleti.

Nabídku kosmetických ošetření najdete zde. Doporučuji začít s hydratačním ošetřením a po několika opakováních přejít na cílenou péči. 

Objednávka

Rezervovat termín můžete telefonicky, sms, e-mailem nebo nejjednodušší cestou přes rezervační formulář. Pokud zrovna neberu telefon nebo neodpovídám na zprávy, pracuji a ozvu se vám co nejdříve.

Kontraindikace ošetření aneb kdy vás nemohu přijmout

  • Akutní onemocnění kůže – virová, mykotická, alergická zánětlivá, bakteriálně a fyzikálně zánětlivá, atd. – např. opary, ekzémy v obličeji atd.
  • Akutní onemocnění – horečka, nachlazení, rýma, užívání antibiotik, oční záněty
  • Alergie na mořské plody/řasy
  • Poranění kůže v obličeji – ranky, čerstvé plastické operace, čerstvé výplně v obličeji, jakékoli jiné čerstvé jizvy v obličeji
  • Onkologická onemocnění
  • Při použití ultrazvukové špachtle – výše uvedené, navíc těhotenství a kojení, kovový implantát v těle, onemocnění štítné žlázy, srdeční choroby, abnormální krevní tlak, dlouhodobé užívání hormonů, léčba zubů, tuberkulóza, hemofilie, únava.
  • Barvení řas může být odmítnuto v těchto případech – alergie na barvu, zánět spojivek, ječné zrno, citlivé oči, kožní změny v očním okolí, kontaktních čočkách, virová a zánětlivá onemocnění, tiky v oku, rýma (i alergická), velmi krátké řasy, silné dioptrie.

Návštěva

Na objednaný termín se prosím dostavte včas. Ani o moc dřív, ani později. Je velmi pravděpodobné, že před vámi se věnuji jiné klientce a naopak nedochvilnost vás může připravit o čas, který mám vyhrazený pouze pro vás. Pokud jedete autem, můžete zaparkovat přímo před garáží.

Občas se to stane každé z nás, že nečekaně onemocní. Zavolejte mi co nejdříve a termín změníme. Nezkoušejte prosím přijít a na místě se domluvit. Bohužel bych vás nemohla ošetřit a svou návštěvou byste mohla ohrozit i moje zdraví. Děkuji, že jste ohleduplné vůči mně i mým dalším klientkám.

Pokud ke mně jdete na kosmetické ošetření poprvé, počítejte s delší návštěvou. Potřebuji Vás a Vaši pleť nejdříve poznat, takže si na začátku popovídáme, co Vás trápí, s čím potřebujete pomoct a co pro Vás můžu udělat. Poté zvolíme vhodné ošetření přímo pro vás.

Po ošetření

Uteklo to jako voda a náš čas je u konce. Platby jsou možné v hotovosti i platební kartou. Doporučím vám také vhodnou péči na doma, protože bez ní to nemá smysl. Je to to stejné, jako čekat, že zhubnu, když budu chodit jednou měsíčně do posilovny, ale doma ležet na gauči. 🙂 Obnova pokožky trvá přibližně 28 dní, proto první změny při pravidelné domácí péči na sobě uvidíte přibližně po měsíci.

Čemu se vyhnout 24 hodin po kosmetickém ošetření?

  • Po příchodu domů už nepoužívejte žádnou jinou kosmetiku a nechte vaši pokožku relaxovat.
  • Vyhněte se pobytu na přímém slunci a návštěvu solária přesuňte o pár dnů později. Zabráníte tím vzniku nechtěných pigmentových skvrn.
  • Nedoporučuji ani návštěvu bazénu, vířivek, posiloven. Horkou vodu, fyzickou aktivitu ani pocení vaše pleť v tu chvíli neocení.

Děkuji za Vaši návštěvu a těším se na tu příští.