fbpx

Kosmetická KPZ

Víte, co by nemělo ve Vaší kabelce chybět, abyste se dokázala během dne poupravit a vypadat stále stejně dobře? Následující výčet berte pouze jako doporučení. Každá z nás má jinak velkou kabelku, že? 🙂

  • PUDR – I když se moc nemalujete, pudr by měl být povinnou součástí každé kosmetické tašky. Vybírat můžete buď z kompaktních, či sypkých. Do kabelky doporučuji kompaktní, jehož součástí by měl být zároveň i aplikátor. Na doma můžete mít sypký a k tomu si pořiďte kvalitní větší kulatý štětec.
  • PAPÍRKY NA ZACHYCENÍ MASTNOTY – Zní to hrozně, ale o to víc jsou užitečné. Jedná se o velmi tenké papírky, které dokážou absorbovat přebytečný maz z obličeje. Sama uvidíte, jak bude papírek vypadat. Je to varianta v případě, že chcete rychle zmatnit pleť a nemáte čas se před zrcadlem pudrovat.
  • “BALERT” – moje zkratka pro “balzám – lesk – rtěnka”. Ať už preferujete rtěnku, nebo dáváte přednost pouze balzámu na rty, měl by být balert součástí Vaší kabelky. Rtěnka většinou vždy vyžaduje během dne doplnění a balzám by měla mít v kabelce každá žena. 
  • KOREKTOR – Občas je potřeba zakrýt nejen pupínek, který se může během dne objevit. 🙂
  • ZRCÁTKO – Bez kontroly to prostě nejde. 🙂 Ne vždy máte poblíž zrcadlo a mobil také moc nepomůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.