fbpx

Proč se vám vyplatí investice do vizážistky

Nepatřím mezi ty, které by zbytečně utrácely. Ať už se jedná o drahé lodičky nebo předražené kabelky. U služeb se ale, podle mého, nevyplatí šetřit, protože amatérský pokus je na výsledku vždycky znát. Proto navštěvuji kadeřnici, masérku nebo pedikérku.Většina žen to má stejně. Proč si ale u líčení na svatbu, focení nebo ples řeknou, že to zvládnou samy? Ráda bych vás vyvedla z omylu a předložila vám několik argumentů, proč si zaplatit líčení od vizážistky.

  • Vizážistka je, stejně jako kadeřnice nebo masérka, profesionál. Proto výsledek bude vždy nejméně o třídu lepší, než když se líčíte sama. (Neplatí v případě, že jste sama vizážistka. 😉 )
  • Máte zažitý svůj styl líčení. Sama sebe vidíte jinak, než vás vidí druzí. Vizážistka zvýrazní vaše přednosti a naopak dokáže zamaskovat nedokonalosti na vašem obličeji. Na tomto jsou postaveny všechny proměny, kdy se z žen stávají femme fatale.
  • Valná většina žen nemá doma takový kosmetický arzenál jako vizážistka. Nebo mají, ale jsou to přípravky, které moc často nepoužívají, takže mohou být už prošlé.
  • Profesionální vizážistka pracuje s profesionální kosmetikou. Nalíčit kosmetikou z drogerie vás může vaše kamarádka. Přidaná hodnota vizážistky je právě v práci s kvalitní kosmetikou.
  • Vizážistka jako odborník ví, jak vás nalíčit pro určitou příležitost. Jiné požadavky vyžaduje svatební líčení nebo klasický fotomake-up a jiné je plesové líčení. Správně zvolený make-up je klíčem k úspěchu.
  • To hlavní jsem si nechala na konec – bezchybnost a výdrž. Určitě nechcete řešit obtisknutou řasenku nebo rozmazaný make-up. Správná technika v kombinaci s vhodnými produkty dokážou udržet dokonalý vzhled skoro až do rána. 🙂

Pokud chcete, aby výsledek byl stoprocentní, vždy se vyplatí navštívit vizážistku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.