fbpx

Rezervace termínu

Červenec 2022
Po Út St Čt So Ne
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Proč se vám vyplatí investice do vizážistky

Nepatřím mezi ty, které by zbytečně utrácely. Ať už se jedná o drahé lodičky nebo předražené kabelky. U služeb se ale, podle mého, nevyplatí šetřit, protože amatérský pokus je na výsledku vždycky znát. Proto navštěvuji kadeřnici, masérku nebo pedikérku.Většina žen to má stejně. Proč si ale u líčení na svatbu, focení nebo ples řeknou, že to zvládnou samy? Ráda bych vás vyvedla z omylu a předložila vám několik argumentů, proč si zaplatit líčení od vizážistky.

  • Vizážistka je, stejně jako kadeřnice nebo masérka, profesionál. Proto výsledek bude vždy nejméně o třídu lepší, než když se líčíte sama. (Neplatí v případě, že jste sama vizážistka. 😉 )
  • Máte zažitý svůj styl líčení. Sama sebe vidíte jinak, než vás vidí druzí. Vizážistka zvýrazní vaše přednosti a naopak dokáže zamaskovat nedokonalosti na vašem obličeji. Na tomto jsou postaveny všechny proměny, kdy se z žen stávají femme fatale.
  • Valná většina žen nemá doma takový kosmetický arzenál jako vizážistka. Nebo mají, ale jsou to přípravky, které moc často nepoužívají, takže mohou být už prošlé.
  • Profesionální vizážistka pracuje s profesionální kosmetikou. Nalíčit kosmetikou z drogerie vás může vaše kamarádka. Přidaná hodnota vizážistky je právě v práci s kvalitní kosmetikou.
  • Vizážistka jako odborník ví, jak vás nalíčit pro určitou příležitost. Jiné požadavky vyžaduje svatební líčení nebo klasický fotomake-up a jiné je plesové líčení. Správně zvolený make-up je klíčem k úspěchu.
  • To hlavní jsem si nechala na konec – bezchybnost a výdrž. Určitě nechcete řešit obtisknutou řasenku nebo rozmazaný make-up. Správná technika v kombinaci s vhodnými produkty dokážou udržet dokonalý vzhled skoro až do rána. 🙂

Pokud chcete, aby výsledek byl stoprocentní, vždy se vyplatí navštívit vizážistku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.