fbpx

Vánoční nadílka

Vánoční svátky se už nezadržitelně blíží a možná si kladete každoroční otázku, co darovat, příp. čím se nechat obdarovat. Ráda bych Vám nabídla pár svých tipů.

  • DÁRKOVÝ POUKAZ – kromě varianty “individuální kurz líčení” nebo “fotoproměna” nově nabízím vouchery v hodnotě od 500 Kč do 3000 Kč. Jejich výhodou je možnost uplatnění na kosmetická ošetření, líčení, depilace nebo nákup kosmetického zboží. Mohou se také čerpat postupně, takže slouží podobně jako permanentka.
  • LUXUSNÍ DÁRKOVÉ SADY Thalion – v široké nabídce produktů i cen – viz. foto.
  • MINI DÁRKOVÉ BALÍČKY – vhodné pro seznámení s francouzskou kosmetikou Thalion. Ve dvou variantách – hydratační balíček (400 Kč) nebo liftingový (600 Kč). Text na kartičce je možné upravit podle Vašeho přání.
Luxusní dárkové sady

Téměř okamžitě k vyzvednutí – dárkové poukazy a mini dárkové balíčky
Do týdne – luxusní dárkové sady (pozn. V salonu si můžete prohlédnout a příp. si hned s sebou odnést luxusní dárkovou sadu č. 10 a č. 12. Do týdne jsou k dostání všechny ostatní sady.)

Svoje objednávky a dotazy mi můžete psát přes kontaktní formulář, na e-mail salon@lenebeauty.cz nebo volat na číslo 774 107 510. Nebo můžete tuto zprávu rovnou přeposlat Vašemu osobnímu Ježíškovi. 🙂 

Přeji Vám krásný adventní čas a těším se na viděnou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.