fbpx

Zlepšete péči o svoji pleť

Dáváte si novoroční předsevzetí? Mám pro vás tip – zlepšete péči o svoji pleť. Nejenom pravidelnou návštěvou kosmetičky, ale hlavně správnou a kvalitní domácí péčí, která je nenahraditelná.

Důležitá jsou obě slova – správná a kvalitní. Mnoho žen se o svoji pleť stará, ale mnohdy nevhodným způsobem, takže si spíše škodí. Pouze kosmetička, která vaši pleť zná, vám dokáže doporučit vhodné produkty právě pro vás. Pokud nakupujete kosmetické výrobky v drogerii, její účinky na pleti lze přirovnat ke stravování ve fast foodu. Je tam strava kvalitní? S největší pravděpodobností ne, protože rozhoduje cena, rychlost přípravy a (ne)kvalita surovin. Profesionální kosmetika je srovnatelná s dražší luxusní restaurací, kde si dávají záležet nejen na kvalitě nabízeného jídla, ale i na špičkovém servisu a prostředí na vysoké úrovni.

 

 

 

 

 

 

Je jen na vás, čemu dáte přednost. Pro ty z vás, kterým záleží na kvalitě, mám sestavený ideální startovací balíček, ve kterém máte vše, co pro začátek potřebujete.

  • odličovací mléko
  • pleťové tonikum
  • hydratační pleťový krém
  • vzorek očního krému

Cena tohoto balíčku je 490 Kč a je zvýhodněná oproti nákupu samostatných produktů. Nerozmýšlejte se ale dlouho, protože tato nabídka je platná pouze do vyprodání zásob. Objednávejte zde.

Tak na zdravou a krásnou pleť nejen v roce 2020!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.