fbpx

Jak bude vypadat provoz kosmetického salonu po znovuotevření

Moje milé klientky,
salon pro vás bude znovu otevřen 13. května. Vzhledem k Usnesení vlády ze dne 30. 4. 2020 bude ale nutné zavést určitá bezpečnostní opatření, abychom minimalizovali riziko nákazy COVID-19. Vaše i moje zdraví je prioritou. ❤️

Sepsala jsem pro vás přehledně, co bude nezbytné dodržovat.

  1. Přijďte prosím max. 5 minut před vaším termínem návštěvy.
  2. Nos a ústa mějte zakrytá rouškou.
  3. Nejdříve musím ověřit, zda nemáte zvýšenou teplotu. V případě, že by byla vyšší než    37 °C, musela bych vás přeobjednat na jiný termín. Víc než kdy jindy platí – pokud se necítíte dobře, přeobjednejte se prosím co nejdříve na jiný termín.
  4. Při příchodu do salonu budete mít připravenou dezinfekci na ruce.
  5. Kosmetické služby budou probíhat tak, jak jste zvyklá, pouze budu mít navíc po celou dobu jednorázové rukavice a na obličeji roušku a štít. Snad se mě nepolekáte. 🙂
  6. Pokud je to možné, využívejte prosím možnost bezkontaktního placení, tj. platební kartou.
  7. Na toaletě vám jsou k dispozici tekuté antibakteriální mýdlo, dezinfekce rukou a jednorázové ručníky.
  8. Před každou klientkou a po každé klientce je provedena dezinfekce ploch.
  9. Minimálně 1x denně je provedena dezinfekce podlahy salonu.

Předem vám děkuji za vaši spolupráci a respektování nařízení vlády. Věřím, že si návštěvu u mě užijete i přes zvýšená bezpečnostní pravidla. Udělám pro to maximum.

Jistě víte, jak je v dnešní době těžké sehnat ochranné pomůcky a dezinfekce za přijatelné ceny. Jejich cena oproti době předkoronavirové raketově vzrostla, přesto pro vás budu držet dál stejné ceny za kosmetická ošetření. Bohužel to ale není možné u samostatných úkonů (např. když přijdete jen na trhání obočí), kde jsem cenu musela zvýšit, abych vám tuto službu mohla nabízet dál.
Děkuji za pochopení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.